Yhteystiedot

Ota yhteyttä pyramidijaostoon

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Juho Nykänen KaKa

Lajipäällikkö
Puh. 040 767 3066
nykanenjuho@gmail.com

Joni Ahola EBK

Kilpailuohjekirja / säännöt, kilpailukalenteri
Puh. 040 756 3627
joni.ahola@gmail.com

Panu Pekkala EBK

Pyramidi Divisoonan vetäjä
puh: 0503602167
panu.pekkala@gmail.com

Mika Juola OBK

Pohjoinen neuvonantaja / Pyramidi Divisioona
Puh. 0400 546 966
mika.juola@oulunkeilahalli.fi

Juha Auno ToK

Pohjoinen neuvonantaja / Pyramidi Divisoona
puh: 0405538309
juha.auno@pp.inet.fi

Joni Jäntti EBK

Pyramidi Divisoona, IT tukihenkilö
Puh. 040 350 5252
joni.jantti@saunalahti.fi

Akseli Matikkala OBK

Tiedotuksen myyrä / some-vastaava
puh: 040 974 8256
akuffff@gmail.com

Janne Pekkola KaKa

Säännöt, tulkki
Puh. 045 672 0679
janne.pekkola@gmail.com

Petri Pohjola PVK

Neuvonantaja
Puh. 045 171 9650
petripohjola78@gmail.com

 

Jarmo Tainio PVK

Etelän kenttäkokemus / pyramidi divisioona
Puh. 050 553 4895
jarmo.k.tainio@caverion.fi

 

Markku Ryytty
Toiminnanjohtaja
Puh. 0400638706
markku.ryytty@sbil.fi


Suomen Biljardiliitto ry
Radiokatu 20
00240 Helsinki

Pankkiyhteys:
Suomen Biljardiliitto ry
FI07 2169 1800 0262 97

http://www.sbil.fi