The Combined Pyramid SM

15.-16.10.2016      
MOSKOVSKAJA SM OBK OULU     
  voitetut otteluthävityt ottelutvoitetut    eräthävityt    erätpallosuhde (jos tarvittu)RG-pisteet
1Henri Mäki OBK602093224
2Akseli Matikkala OBK511974020
3Tero Räisänen OBK421684916
4Nikolai Lomakin HBK5219112915
5Juho Nykänen KaKa42139812
6Juha Auno ToK32129011
7Mika Juola OBK421410-2110
8Kari Tunturi OBK32108-59
9Simo Tertsunen OBK3211738,5
10Oleksiy Zhukov PVK32128-108
11Kari Timosaari OBK2287-117,5
12Matti Keränen OBK3298-327
13Markku Lahtinen OBK22106-26,5
14Arseni Sevastyanov BK2296-86
15Pentti Sipola OBK2286-225,5
16Juha Heikkinen OBK2276-225
17Urpo Koski OBK1236-284,5

 

28.-29.11.2015            
MOSKOVSKAJA SM OBK ESPOO          
    voitetut ottelut hävityt ottelut voitetut    erät hävityt    erät pallosuhde (jos tarvittu) RG-pisteet
               
1 Jesse Hämäläinen PVK 6 1 22 9 37 24
2 Juho Nykänen KaKa 5 1 18 8 34 20
3 Joni Ahola EBK 4 1 15 7 10 16
4 Tero Räisänen OBK 4 1 13 6 30 15
5 Akseli Matikkala OBK 3 1 11 4 18 12
6 Casper Matikainen EBK 4 2 15 11 12 11
7 Santeri Saarinen EBK 4 2 14 11 0 10
8 Tero Parikka HyvBk 3 2 9 8 -4 9
9 Nikolai Lomakin HBK 2 2 9 6 10 8,5
10 Pekka Verho EBK 3 2 10 9 -26 8
11 Oleksiy Zhukov PVK 3 2 10 10 -15 7,5
12 Risto Ahola EBK 2 2 7 7 -18 7
13 Jukka Harju EBK 2 2 9 6 4 6,5
14 Jori Manninen PVK 2 2 9 6 -3 6
15 Tuomas Komi EBK 2 2 8 6 6 5,5
16 Joni Jäntti EBK 2 2 8 7 9 5
17 Vesa Puustinen EBK 1 2 7 6 -1 4,5
18 Valtteri Meronen PVK 1 2 4 6 -20 4
19 Mika Koljonen EBK 1 2 4 6 -31 3,5
20 Panu Pekkala EBK 1 2 3 6 -20 3
21 Jarmo Tainio PVK 1 2 3 6 -32 2,5

 

25.-26.10.2014            
MOSKOVSKAJA SM OBK OULU          
    voitetut ottelut hävityt ottelut voitetut    erät hävityt    erät pallosuhde (jos tarvittu) RG-pisteet
   
1 Juho Nykänen KaKa 6 0 24 9 52 24
2 Akseli Matikkala OBK 5 1 21 9 33 21
3 Kari Kallio RKK 5 2 21 11 34 18
4 Jari Paloma OBK 4 1 18 10 75 17
5 Kari Tunturi OBK 3 2 17 10 20 14
6 Tero Räisänen OBK 3 1 13 7 25 13
7 Jesse Hämäläinen PVK 3 2 17 12 1 12
8 Jori Manninen PVK 3 2 13 11 -22 11
9 Henri Mäki OBK 3 2 12 8 27 10
10 Markku Lahtinen OBK 3 2 11 10 11 9,5
11 Kari Timosaari OBK 3 2 14 14 11 9
12 Simo Kaijansaari OBK 2 2 9 10 -7 8,5
13 Mika Juola OBK 2 2 10 10 1 8
14 Kristian Pesola PRSK 2 2 9 9 -13 7,5
15 Juha Heikkinen OBK 2 2 7 8 -19 7
16 Simo Tertsunen OBK 2 2 7 8 -22 6,5
17 Pentti Sipola OBK 1 2 7 7 -21 6
18 Mika Gynther SeBK 1 2 7 8 -4 5,5
19 Hannu Hatunen OBK 1 2 6 7 -27 5
20 Juha Auno RKK 1 2 6 9 -17 4,5
21 Arvi Koskinen OBK 1 2 6 10 -17 4
22 Teemu Alanko PVK 1 2 6 10 -29 3,5
23 Reijo Kohtala OBK 1 2 4 9 -15 3
24 Tero Kiviaho KoKa 0 2 4 7 -13 3
25 Juha Tondi KouBK 0 2 3 7 -12 2,5
26 Jukka Harju EBK 0 2 3 7 -23 2,5
27 Matti Keränen OBK 0 2 1 7 -29 2
28 Toni Pitkälä OBK DNS