The Dynamic Pyramid RG3 Nevskaja Open Oulu 26.11.2016

27.11.2016

26.-27.11.2016      
RG3 NEVSKAJA OPEN OBK OULU      
  voitetut otteluthävityt ottelutvoitetut eräthävityt erätpallosuhde (jos tarvittu)RG-pisteet
  
1Tero Räisänen OBK602057816
2Vsevolod Titov HBK511710-313
3Henri Mäki OBK622294711
4Petri Pohjola PVK42168910
5Arvi Koskinen OBK52159268
6Nikolai Lomakin HBK32118-37,5
7Olli-Pekka Heikkilä ToK42156187
8Valtteri Meronen PVK4214886,5
9Jari Malmi OBK2276-66
10Reijo Kohtala OBK2277-265,5
11Markku Lahtinen OBK2267-215
12Juha Heikkinen OBK2278-244,5
13Kari Timosaari OBK228684
14Juha Auno ToK2286-183,5
15Pentti Sipola OBK2276-293
16Urpo Koski OBK2266-312,5
17Markku Rundelin OBK1246-332