RG1 Nevskaja Masters PVK Helsinki 3.9.2016

4.9.2016

3.9.2016       
RG1 NEVSKAJA MASTERS PVK HELSINKI     
  voitetut otteluthävityt ottelutvoitetut    eräthävityt    erätpallosuhde (jos tarvittu)RG-pisteet
  
1Juho Nykänen KaKa511854616
2Petri Pohjola PVK5218102513
3Oleksiy Zhukov PVK311062311
4Kari Timosaari OBK31106010
5Nikolai Lomakin HBK32127498
6Vsevolod Titov SBIL2279-147
7Tero Parikka HyvBk2267-236
8Panu Pekkala EBK2268-25
9Raimo Kokkaret OBK1266-114
10Dmitry Rozhdestvenskiy SBIL1267-153,5
11Jarmo Tainio PVK1258-163
12Arseni Sevastyanov BK1236-322,5
13Pekka Verho EBK0226-302