RG3-1 Amerikanka South Open HyvBK Hyvinkää 30.1.2016

3.2.2016

30.-31.1.2016      
RG3-1 AMERIKANKA SOUTH OPEN HYVBK HYVINKÄÄ    
  voitetut otteluthävityt ottelutvoitetut eräthävityt erätpallosuhde (jos tarvittu)RG-pisteet
1Jesse Hämäläinen PVK6023104216
2Sami Hämäläinen CCA5223144413
3Joonas Vartia HyvBk522192711
4Tero Parikka HyvBk521811810
5Tuomas Komi EBK42167288
6Markku Ijäs HyvBk31135347,5
7Teemu Pannula Shamr31127-47
8Panu Pekkala EBK3110656,5
9Mona Westman EBK3297-296
10Tero Saira HyvBK2298-355,5
11Timo Karhunen HyvBK221010-135
12Julius Rimpiläinen HyvBK22610-484,5
13Roni Eronen HyvBK2286-174
14Juuso Nuutinen CCA2287-153,5
15Antti Valkama HBS2277-143
16Ville Laitinen HyvBK1266-132,5
17Hannu Laukka HyvBKDNS     
18Arthur Stankevich HBSDNS